Søndag, den 7. juni, Konfirmation i Sørup 

Kl. 9.30 

Anders Storper
Rasmus Storper
Mathilde de Linde
Nicoline Keseler Søgaard

Kl. 10.30 

Alexander Rask Jensen
Benjamin Rask Jensen
Kamilla Buur Elkjær
Simon Busted Elkjær

 

Lørdag, den 13. juni kl. 8.30 8. A Karensmindeskolen i Støvring 

Anna Bødstrup
Frederik Lauenborg Hammild
Magnus Johan Bonde
Malthe Groth Jensen
Malthe Nyholm Frederiksen
Marie Rose Sprøgel 
Mikkel Toldbod Jørgensen
Simon Greth

Lørdag, den 13. juni kl. 9.45 8. A Karensmindeskolen i Støvring

Aksel Haahr Brorsen
Cassandra Spring
Emil Holm Jensen
Ida Overgaard Thomassen
Jessica Rosa Jacobi
Julie Thybo Andersen
Linea Hansen
Lukas Nykær Nielsen
Maja Winther Kokholm
Marie Neergaard Andersen
Selma Thyrri Rugaard
Tinus Elmshøj Bregnhøj


Lørdag, den 13. juni kl. 11.00 8.B Karensmindeskolen i Støvring 
Astrid Vinther-Jensen
Celina Kollerup Oftedal
Christian Astrup
Emma Riber
Frida Asferg Snerle Præst
Isabella A Jeppesen
Marie Albæk
Mikkel Bach Ruager
Mikkeline Abrahamsen
Victoria Lund Borup
Lærke Nyborg Kronborg
Hannah Vixø Momme
Nadia Søltoft-Jensen


Lørdag, den 13. juni kl. 12.00 8.B Karensmindeskolen i Støvring 

Clara Hellegaard
Emma Møller Pedersen
Mads Bundgaard Andersen
Mikkel Viltoft Andersen
Oscar Gisselmann Korsgaard
Rahand Farhad
Rasmus Krogshave
Sisse Vinther Schrøder-Jensen


Søndag, den 14. juni kl. 9.30 8.C Karensmindeskolen i Støvring

Alberte Pedersen Rose
Anya Dorthea Bordbar
Astrid Davidsen Mølgaard
Emilie Tobiassen Thorlak
Frederik Hybers Pedersen
Frida Juliansdóttir
Jonathan Würtz Jensen
Laurits Birch Christensen
Naya SD.- L.Damgaard
Oliver F. Mundeling Jensen
Simon Viltoft Andersen
Thomas Skaarup Petersen

Søndag, den 14. juni kl. 10.45 8.C Karensmindeskolen i Støvring

Clara Skøtt Poulsen
Isabella Thi Vinkler Valbjørn
Josefine Lodberg Winther
Mathilde Lodberg Winther
Nanna Marie E Willum
Sarah Aldahl
Sofie Stentz Fruergaard
Susanne K. Frisgaard



Lørdag, den 20. juni kl. 9.00 8.A Bavnebakkeskolen i Støvring 

Andreas Bøgelund Lassen
Anna Benedicte Bang-Andersen
Asta Strauss Mouritsen
Caroline Guldhammer
Christian V Petersen
Katrine Stenbjerg Hansson
Kristine T L Nielsen
Laura Kjær Ringstrøm
Malthe Larsen Lausten
Maria Juhl Munch
Mikkel Mønsted Lykholt
Nicolas Lauge jespersen
Sara Bjerregaard
Simon V Svenstrup


Lørdag, den 20. juni kl. 10.30 8.B Bavnebakkeskolen Støvring 

Alberte Rørbæk Andersen
Amalie Buus Mårtensson
Cecilie Randrup Reiche
Emilia Lønskov Liebach
Emma Hannibal Greve
Josefine Klitgaard Hovesen
Kaja Normann Skyt Pedersen
Lucas Andrei P Christensen
Mads Møller
Mads Stockholm Mortensen
Sif Gjerulff Trolle

Søndag, den 21. juni kl. 9.00 konfirmation i Gravlev

Mikkel Emil Pedersen

 

Søndag, den 21. juni, kl. 10.00 8.C Bavnebakkeskolen i Støvring 

Christian Bundgaard Nielsen
Freya Rye Gravgaard Nielsen
Gerd Stuhr Hein Kjærgaard
Kathja Katharina Johansen
Lea Bach Lykkenshede
Marcus Kvist Johannesen
Mathilde Jensen
Nanna Winther Sørensen
Nicklas Sejer Sørensen
Nikol Janovna Nilsen
Oliver da Cunha Kryner
Peter Manstrup Øvlisen
Silje Steen Ejsing-Duun